Dorty od Madly

Dětské dorty – Brno a okolí

Pořádáte dětskou oslavu – narozeniny, vysvědčení či jakýkoli oslavy hodný úspěch – a chcete své dítko překvapit dortem? Jste z Brna nebo blízkého okolí? V tom případě jste tu správně. U nás si rozhodně vybere každý.

Svůj dort si můžete objednat zde.

Dorty pro děti

V naší nabídce najdete celou škálu dětských dortů. Přání dětí je pro nás vždycky na prvním místě. Má vaše ratolest ráda princeznu Elzu z Ledového království? Spidermana? Nebo chcete dětem udělat radost třeba klasickým pejskem a kočičkou anebo krtečkem? Poradíme si s každým zadáním. A určitě oslavence potěšíte i jeho vlastní fotografií na jedlém papíru. Uvidíte, jak se mu nad ní rozzáří oči!

Náplně dětských dortů jsme připraveni také přizpůsobit vašemu požadavku. Je libo „zdravý mrkvový“, ozdobený potahovací hmotou s oblíbenou postavičkou? Nebo dáte přednost dortu plnému ovoce? Anebo jste konzervativní a nedáte dopustit na klasické dorty s máslovým krémem…?

Na našich stránkách najdete ukázky dortů, na kterých si naši malí zákazníci už pochutnali. Nechte se jimi inspirovat. Možná se rozhodnete právě pro některý z nich, každopádně jakákoli variace je výzvou, fantazii se meze nekladou a nic není nemožné. Všechno záleží jenom na domluvě.

Používáme samozřejmě pouze kvalitní suroviny, žádné náhražky u nás nenajdete. Dětské dorty je třeba objednat vždy dostatečně předem, jde o to, abychom jejich přípravu zorganizovali ke dni dodání – tím zaručíme, že dort dostanete maximálně čerstvý.

Teď už stačí jenom zalistovat naší nabídkou, inspirovat se a zapojit vlastní kreativitu. Už se vám sbíhají sliny? U nás máte dveře otevřené a věřte, příležitost k oslavě se najde vždycky!